PL
Coverholder at Lloyd's
Zespół

Jakub Łyczykowski

Jakub Łyczykowski – Dyrektor Regionalny ds. Współpracy z Dealerami. Absolwent Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie. Posiada 20 letnie praktyczne doświadczenie w aktywnej sprzedaży. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał w międzynarodowych korporacjach: Gerber i Energizer począwszy od przedstawiciela handlowego do stanowisk managerskich. Zdobyte praktyczne doświadczenia pozwoliły mu realizować się w branży ubezpieczeniowej (Grupa PZU, Warta, Generali) najpierw zarządzając siecią agentów, a następnie odpowiadając za rozwój rynku dealerskiego. Prowadził szkolenia i coachingi operacyjne. W CEU odpowiedzialny za zarządzanie kanałem dealerskim. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Lubi wypoczywać przy ciekawej lekturze, zapalony kibic sportowy.

Zbigniew Kuchta

Zbigniew Kuchta – Dyrektor Regionalny ds. Współpracy z Dealerami. Od 25 lat związany z branżą motoryzacyjną i ubezpieczeniową. Koordynuje i wdraża programy towarzystw ubezpieczeniowych u dealerów samochodowych. Prywatnie lubi jazdę na rowerze , grę w tenisa ziemnego oraz inne formy aktywnego spędzania wolnego czasu.
Elena Frolova

Elena Frolova – Menadżer ds. Wsparcia Biznesu i Marketingu . Elena jest magistrem nauk ekonomicznych (kierunek Zarządzanie i Marketing). Przez wiele lat pracowała w moskiewskim biurze telewizji amerykańskiej ABC News.  W branży ubezpieczeniowej pracuje od 2010 roku. W CEU odpowiedzialna jest za stały kontakt z korespondentami, organizację szkoleń, podnoszenie kwalifikacji korespondentów ,kontakt z klientami oraz za obszar marketingowy. Kocha muzykę, malarstwo, teatr, kino, literaturę.


Katarzyna Modzelewska

Katarzyna Modzelewska – Dyrektor ds. Sprzedaży Multiagencyjnej . Absolwentką Szkoły Głownej Handlowej w Warszawie, kierunek ekonomia. Bezpośredni kontakt z klientami, a tym samym z aktywną sprzedażą ma styczność od ponad 20 lat. Z rynkiem ubezpieczeń indywidualnych (Metlife Amplico, AXA) od ponad 11 lat. Zdobyła praktyczne doświadczenie w obsłudze i pozyskiwaniu klientów w sektorach B2C oraz B2B. Była odpowiedzialna za klientów zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Te praktyczne doświadczenia stanowią fundament wiedzy jaką Kasia dzieli się z ludźmi. Posiada wieloletnie doświadczenie (branża finansowo-ubezpieczeniowa) w tworzeniu i rozwijaniu struktur sprzedażowych oraz rozwijaniu organizacji poparte wynikami. Specjalizuje się w szkoleniach z wykorzystaniem aktywnych technik rozwoju umiejętności sprzedażowych, obsługi klienta (również przez telefon), zarządzania zespołem, rozwiązywaniu konfliktów, asertywności oraz komunikacji nastawionej na współpracę. W CEU odpowiedzialna za budowę i zarządzanie multiagencyjnym zespołem sprzedażowym oraz szkolenia sił sprzedaży. Prywatnie kocha podróże, a szczególnie Grecję.

Katarzyna Szywała

Katarzyna Szywała – Koordynator systemów IT. Ukończyła studia w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki uzyskując tytuł inżyniera. Dzięki gruntownej wiedzy na temat zarządzania systemami IT zdobytej podczas studiów świetnie się sprawdza w roli osoby odpowiedzialnej za techniczną stronę produktów CEU. Interesuje się nowymi technologiami, fotografią i grafiką.Magdalena Szymańska

Magdalena Szymańska – Starszy Specjalista ds. Rozliczeń. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego wydział zarządzania, studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej, kierunek zarządzanie projektami oraz Instytutu Nauk Ekonomicznych na Akademii Obrony Narodowej, kierunek przywództwo i negocjacje. Od początku kariery zawodowej związana z rynkiem ubezpieczeń (TUiR WARTA, TUnŻ WARTA). Praktyczne doświadczenie w obsłudze rozliczeń towarzystw ubezpieczeniowych oraz jako administrator dealerskich systemów sprzedażowych zdobyła pracując w branży brokerskiej (Grupa MAK).
W CEU odpowiedzialna za rozliczenia finansowe. Prywatnie lubi jazdę na rowerze oraz podróże, a zwłaszcza odkrywanie nowych i fascynujących miejsc w Polsce. Interesuje się dobrą książką i fotografią.

Jarosław Bielik

Jarosław Bielik – Specjalista ds. rozliczeń. Jarek ukończył studia logistyczne uzyskując tytuł licencjata. W CEU odpowiedzialny jest za rozliczenia finansowe, jak również bieżącą obsługę programów dealerskich. Prywatnie świeżo upieczony mąż oraz fan motoryzacji, zwłaszcza rajdów samochodowych.
Monika Zakrzewska – Menadżer Produktów Medycznych. Studentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się prawem ubezpieczeniowym oraz prawem zamówień publicznych. W CEU odpowiedzialna za obsługę prawną, wsparcie przy tworzeniu nowych produktów ubezpieczeniowych, przeprowadzanie szkoleń produktowych i prawnych. Prywatnie posiadaczka dwóch psów, miłośniczka piłki nożnej oraz czekolady.

CEU Logo
Coverholder at Lloyd's
CEU SP. z o. o.
Lloyd’s Coverholder
tel. +48 22 305 89 90
Ul. Renesansowa 7A
01-905 Warszawa